Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
286 631 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Michaela Juricová maklér
Mgr. Michaela Juricová
michaela.juricova@lexxus.sk
+421 911 556 655

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj, honosný 4i. RD s 3i. hosťovským domom, Kittsee

Typ
Predaj
Ulica
Chikago
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
450 m2
Celková plocha
400 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
7
Pridané
05.10.2017
Aktualizované
06.03.2019
Mgr. Michaela Juricová LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 911 556 655

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj veľkolepý 4 izbový rodinný dom s 3 izbovým samostatne stojacim hosťovským domom postavených na pozemku o rozlohe 850m2.
Hlavný 4 izbový rodinný dom s obytnou plochou 300m2 sa skladá z nočnej poschodovej časti, dennej časti a pivnice.
Nočná časť pozostáva z prízemia, kde sa nachádzajú 2 izby a kúpeľňa. Na poschodí je spálňa so šatníkom, kúpeľňou a súkromnou terasou s predprípravou na jacuzzi.
Denná časť pozostáva z veľkolepej obývacej izby s krbom, jedálenskej časti a kuchyne so vstavanými spotrebičmi zn. Miele a špajzou. Jedálenský stôl je taktiež aj biliardový a pinpongový.
Hlavný dom má sieťky proti hmyzu, interiérové rolety, plynový kotol: nočná časť je vykurovaná prostredníctvom radiátorov, denná časť – podlahovým kúrením.
Na druhom konci pozemku sa nachádza samostatne stojaci hosťovský 3 izbový rodinný dom s plochou 100 m2 pozostávajúci z obývacej izby s kuchyňou, dvoch izieb a kúpeľne. Hosťovský dom má plynový kotol na ohrev vody a vykurovanie prostredníctvom radiátorov, infra saunu, interiérové žalúzie.
Výborná dostupnosť okrem vlaku a autobusu, cez Petržalku po Kopčianskej ceste – vzdialenosť 1km, občianska vybavenosť, nákupná zóna s obchodmi...
Pri kúpe nehnuteľnosti v Rakúsku treba rátať s jednorazovými poplatkami, ktoré hradí kupujúci:
Daň z prevodu nehnuteľnosti: 3,5 % (z kúpnej ceny nehnuteľnosti)
Registrácia do katastra nehnuteľností: 1,1 %
Notárske poplatky: 2-3 % (+ DPH)
TOPPONUKA