Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 835 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

4 kroky ako pripraviť vaše okná na príchod jari

Redakcia Predajprenajom.sk - 26.02.2021 - 615
Teplé počasie tu bude skôr, ako sa nazdáme. Veľké plány na výlety do prírody zatiaľ nie sú ale reálne, preto bude pre mnohých z nás jediným a najbezpečnejším východiskom z celej tejto situácie vetranie. Na tento účel je ale pred príchodom jari nutné vaše okná dobre a včas pripraviť.

 

Spolu s jarným upratovaním a našimi radami to bude oveľa jednoduchšie.

Utesnite okraje okna

Chladné a ľadové počasie mohlo spôsobiť prasknutie alebo odpadnutie vášho tmelu a znehodnotenie tesnenia okien. Preto vybavte exteriér svojich okien kvalitným polymérnym tmelom alebo silikónom.

Vyhnite sa neželaným návštevám

Mravce, pavúky, osy a komáre si budú v blízkosti vášho obydlia a najmä v okolí okien čoskoro hľadať miesto na hniezdenie, takže sa oplatí zreparovať alebo investovať do novej siete proti hmyzu!

Vyčistite aj okná

Kvalita prúdenia vzduchu a slnečných lúčov do interiéru je závislá aj od údržby okenných tabúľ. Vyčistite preto sklo zvonku aj zvnútra a po dôkladnom vylepšení všetkých detailov inštalujte na okná kvalitné rolety, aby nebolo zasa slnko pri práci z domu nepríjemné.

Namažte kovanie okien

Pretože sa v zime okná často nepoužívajú, môžu sa nečistoty ľahko usadiť aj v pohyblivých častiach. Po primeranom vyčistení okien preto pre ľahšiu obsluhu namažte pánty a lišty olejom na báze silikónu. Uvidíte, že vetranie vám nebude potom spôsobovať už žiadne problémy.

Zdroj obrázka:Kwangmoozaa/Shutterstock.com