Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 643 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
RNDr. Beáta Belková
asistentka@peknereality.sk
+421 919 135 440

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj novostavby rodinného domu vo Zvolenskej Slatine

Typ
Predaj
Okres
Zvolen
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
06.08.2021
Aktualizované
05.01.2022
Cena 215 000,00 €
RNDr. Beáta Belková Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 919 135 440

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu vo Zvolenskej Slatine.
Projekt pozostáva z 6-ich samostatne stojacích rodinných domoch typu bungalov s veľkou terasou a s priestrannou záhradou za domom.
Dom pozostáva: z chodby, kuchyne spojenej s obývačkou a výstupom na terasu, 3 samostatných izieb, kúpeľne, samostatného wc, technickej miestnosti, šatníka a komory.

Cena rodinného domu zahŕňa: rodinný dom ( typu holodom), pozemok, terasu, 2 parkovacie miesto pred domom, možnosť dobudovania letnej kuchyne.

Základná charakteristika:
- zastavaná plocha domu 100 m2 + 17 m2 terasa
- murovaný rodinný dom z tradičných materiálov
- vlastná zdroj pitnej vody (studňa)
- kanalizácia
- elektrická prípojka

3D vizualizácia:
https://kuula.co/post/79jM5/collection/7lXRp

Pozemok: DOM č. 6/ 753 m2
DOM č. 1/ 819 m2

V cene nehnuteľnosti je zabezpečenie podkladov potrebných k prevodu vlastníckeho práva.
Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Súčasťou komplexného servisu nášho hypotekárneho poradcu je aj dlhodobá starostlivosť o hypotekárny úver, ušetrenie na poplatkoch, na preplatení úveru a zabezpečenie rodiny a príjmu v prípade neschopnosti splácania úveru. Bližšie informácie v realitnej kancelárii Pekné reality, s.r.o., A. Sládkoviča 91/7, Zvolen. Tel: 0908 440 790, www.peknereality.sk, www.peknereality.eu, belkova@peknereality.sk