Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 854 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenajmem zariadený 3i byt Nové Rekonštrukcia

Typ
Prenájom
Mesto
Zvolen
Ulica
Pražská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
70 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
01.06.2022
Aktualizované
23.06.2022
Cena 600,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Na Pražskej ul. sídlisko Zvolen - Západ prenajmem plne zariadený rekonštruovaný trojizbový byt - dlhodobe. Rekonštrukcia bola ukončená v marci 2022. Byt má výmeru 70 m2 + loggia a je situovaný na 4/8 poschodí v zateplenom panelovom dome s výťahom. Cena prenájmu je 600 eur / mesiac vrátane energií. Pri nástupe vyžadujeme depozit vo výške mesačného nájmu. Voľné od 01.08.2022.Kontakt: Ing. ROMAN CERHA ,0915 550324. Viac nehnuteľností nájdete na: focusreality.sk