Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 618 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
+421 911 447 735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Delta-Novostavba 3-izb.byt s loggiou Zvolen prenájom

Typ
Prenájom
Mesto
Zvolen
Ulica
Strážska cesta
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
80 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Pridané
23.03.2022
Aktualizované
09.05.2022
Cena 920,00 €/mes.
Romana Jasová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 911 447 735

Popis nehnutelnosti

Delta Property ponúka na prenájom 3-izb. byt s rozlohou 75,41 m2 plus loggia 4,85 m2. Nachádza sa v novostavbe Hron na ul. Strážska cesta-Zvolen. Orientovaný je  na V aj na Z. Prenajíma sa kompletne zariadený, okrem tretej izby. Tretiu izbu si zariadí nájomca, alebo prenajímateľ podľa dohody a potrieb nájomcu.

K dispozícii je aj pivničný priestor. 

Parkovanie: pred domom, alebo je možné prenajať si garážové státie za 90€ mesačne.

Lokalita: širšie centrum ponúka kompletnú občiansku vybavenosť.

Cena: 920,-eur s energiami. Pri podpise zmluvy sa vypláca 2220,-eur kde je zahrnutý nájom plus vratný depozit vo výške 1000,- eur a sprostredkovateľský poplatok.

Energetický certifikát triedy ,,B".

Realitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.