Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 561 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
+421 911 447 735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Veľký 3,5 izb. byt 122 m2 Zvolen predaj

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Mestská časť
Môťová
Ulica
Pribinova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
122 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
03.05.2022
Aktualizované
23.05.2022
Cena 170 000,00 €
Romana Jasová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 911 447 735

Popis nehnutelnosti

Delta Property ponúka na predaj priestranný 3,5 izb. byt s rozlohou  98,56m2, plus dve loggie 8,15m2, ktorý sa nachádza  na Pribinovej ulici, hneď pri OD Tesco v meste Zvolen. K bytu prináležia aj dva pivničné priestory s rozlohou 3,64 m2  a 12 m2. Druhá pivnica má samostatný vstup z ulice.

Bytový dom je tehlový, rekonštrukciou prešli aj stúpačky. Byt je slnečný vďaka svojej skvelej orientácii  na J-Z-V. Pôvodný stav vám dáva možnosť byt úplne zmeniť a upraviť aj dispozične podľa svojich potrieb. 

Dispozícia: vstupná chodba na pravej strane sa nachádza- samostatné WC a kúpeľňa, na ľavej strane je samostatný šatník a prvá izba. Priamo zo vstupnej chodby sa vchádza do jedálne, z ktorej sú vstupy do druhej izby, obývačky a kuchyne.

Lokalita: je kľudná s dobrými susedmi, bezproblémovým parkovaním priamo pri bytovke a kompletnou občianskou vybavenosťou.

Energetický certifikát nebol vyhotovený.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.