Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 685 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predám 3,5 i byt Zlatý potok Nové Dobrá lokalita

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Ulica
A. Hlinku
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
83 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
21.09.2022
Aktualizované
21.09.2022
Cena 182 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Na ul. A. Hlinku - konečná autobusov ponúkam na predaj čiastočne rekonštruovaný 3,5 izbový byt o výmere 81 m2 situovaný na 6. poschodí v panelovom bytovom dome s výťahom. Rekonštrukcia prebehla v r. 2013 : murované jadro, plastové okná, podlahy, stierky, elektroinštalácia, radiátory .... atď. Podrobnejší opis vykonaných prác poskytnem pri obhliadke. V časti 1/2 izba sú vstavané skrine. Táto miestnosť končí loggiou. Ďalšia z izieb má balkón ktorý bol v r. 2019 upravený ako loggia s presklením. Tento rok sa inštaluje vo vchode nový výťah. Energetický certifikát budovy tr.C. V cene je zahrnutý vstavaný nábytok a katastrálny servis. Kontakt: Ing. ROMAN CERHA ,0915 550324. Viac nehnuteľností nájdete na: focusreality.sk