Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 935 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Vladimír Trník
vladimirtrnik@focusreality.sk
0915951439

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj za výhodnú cenu 3 izb.byt blízko centra

  • Byty, Predaj, Zvolen | pic. 0
Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Ulica
Balkán
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
62 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
20.02.2023
Aktualizované
30.11.2023
Ing. Vladimír Trník Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj v pôvodnom stave 3 izbový byt v kompletne prerobenej bytovke len 10 min.peši od centra.. Nehnuteľnosť s rozlohou 62 m2 pozostáva z predsiene, troch izieb z ktorých jedna je priechodná , kuchyne , samostatného WC , kúpeľne a pivnice. Byt je predurčený na prerábku podľa predstáv nového vlastníka bytu. Byt sa nachádza na prízemí čo je výhodou pre záujemcov, ktorí vyžadujú bezbariérový prístup.. Bytovka bola kompletne zrekonštruovaná vrátane zateplenia , výmeny zvislých stupačkových rozvodov a zrealizovaním novej strechy . V blízkosti domu je aj detské ihrisko . Energetický certifikát nedodaný. Lokalita má veľmi dobrú polohu. V blízkosti / 5 min. peši/, sa nachádza železničná a autobusová stanica,v blízkosti sa taktiež nachádzajú potravinové reťazce a pošta. Do centra mesta len 10 min. peši. V cene je zahrnutý kompletný právny a katastrálny servis .V prípade záujmu zabezpečíme finančné poradenstvo za účelom získania hypotéky na kúpu nehnuteľnosti. Tešíme sa na Vás.