Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 643 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
+421 911 447 735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

4-izb.byt zrekonštruovaný centrum Zvolen prenájom

  • Byty, Prenájom, Zvolen | pic. 1
  • Byty, Prenájom, Zvolen | pic. 0
  • Byty, Prenájom, Zvolen | pic. 1
Typ
Prenájom
Mesto
Zvolen
Ulica
V. P. Tótha
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
88 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Pridané
13.01.2022
Aktualizované
20.01.2022
Cena 650,00 €/mes.
Romana Jasová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 911 447 735

Popis nehnutelnosti

Delta Property ponúka na prenájom zrekonštruovaný 4-izb. byt s balkónom, s rozlohou 88 m2. Nachádza sa v širšom centre mesta Zvolen na ul. V.P.Totha, v zateplenom bytovom dome s výťahom.

Prenajíma sa nezariadený. K dispozícii je od februára.

Lokalita: blízkosť centra mesta ponúka kompletnú občiansku vybavenosť.

Cena: 650,-eur s energiami. Pri podpise zmluvy sa vypláca 2350,-eur kde je zahrnutý nájom plus vratný depozit vo výške dvoch nájmov plus sprostredkovateľský poplatok. 

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.