Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 680 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
+421 911 447 735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

4 izb. byt 74 m2 kompletná rekonštrukcia Zvolen-Západ

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Mestská časť
Tepličky
Ulica
A. Nográdyho
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
74 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Pridané
23.08.2022
Aktualizované
27.09.2022
Cena 188 000,00 €
Romana Jasová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 911 447 735

Popis nehnutelnosti

Delta Property ponúka na predaj vkusne a kompletne zrekonštruovaný 4-izb. byt s rozlohou 74 m2 plus balkón. Nachádza sa v zateplenom bytovom dome na 4.poschodí na ul. A. Nográdyho, Zvolen -Tepličky. K bytu prislúcha pivnica /3m2/a  kočikáreň-kde sú len štyria vlastníci. 

Rekonštrukcia: pred dvomi rokmi prešiel rekonštrukciou-jadro, elektrické rozvody, sanita, dlažba, obklady, podlahy, interiérove dvere aj zárubne, výmena okien prebehla skôr, sieťky proti hmyzu, rolety, kuchynská linka. 

Byt je svetlý s výbornou orientáciou, vchod rekonštruovaný- nový výťah, strecha, dlažba, vchodové dvere, el. vrátnik, upratovanie spoločných priestorov zabezpečuje upratovacia služba, nekonfliktní susedia. Orientácia-V-Z-J. 

Mesačné náklady pre tri osoby 180 eur mesačne.

Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť v pešej dostupnosti- detské ihrisko, ZŠ, MŠ, Lidl, Tesco, McDonalds, pošta, lekárne, pár minút do centra, ESC.

Energetický certifikát nie je k dispozícii.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.