Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 101 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Záhradka s chatou Zlatý potok Nové Exluzívne

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Ulica
Bakova Jama
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
21.09.2022
Aktualizované
21.09.2022
Cena 25 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

V záhradkárskej oblasti Bakova jama - Zlatý potok ponúkam na predaj zrubovú dvojposchodovú chatu ležiacu na na podpivničenom betónovom základe s pôdorysom 5 x 5 m. Chata je v osobnom vlastníctve má pridelené súpisné číslo. Podpivničená je zhruba z 2/3 a nájdeme tu letnú kuchyňu a 2 x komora a miestnosť so samostatným vchodom - WC. Nadzemné podlažie je vybavené ako obývacia izba s kuchynkou a vonkajšou verandou. Časť obytnej plochy je prispôsobená ako dielňa - dreváreň, so samostatným vchodom - viď foto. Stredom dlhšej steny je vedený komín s pripojeným výhrevným telesom. 2. nadzemné podlažie slúži ako spálňa pre 4 osoby. V celom objekte je zabudovaná elektroinštalácia, aj keď v tejto oblasti nie je zatiaľ rozvod el. energie, dá sa využiť v kombinácii s fotovoltanickým zdrojom. Pozemok je mierne svahovitý 420 m2 je v správe pozemkového fondu a priebežne sa vysporadúva. Plocha je delená kaskádami a máme k dispozícii úžitkovú vodu z kopanej studne - betónové skruže o priemere 1 m. Parkovanie os. automobilom priamo pri objekte , mimo prístupovej cesty. V cene je nafotený nábytok a náradie. Kontakt: Ing. ROMAN CERHA ,0915 550324. Viac nehnuteľností nájdete na: focusreality.sk