Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
303 928 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
+421911447735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Chata s garážou Zvolen-Môťová predaj

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Mestská časť
Môťová
Ulica
Môťová
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
117 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
31.10.2019
Aktualizované
15.01.2020
Romana Jasová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421911447735

Popis nehnutelnosti

Delta Property ponúka na predaj 2-podlažnú chatu s garážou v meste Zvolen. Nachádza sa v krásnom prostredí len 700 m od vodnej nádrže Môťová.

Postavená bola v r.1989 na pozemku s rozlohou 200 m2. Podlahová plocha je 117 m2. Je napojená na elektrickú sieť 230V. Má vlastný zdroj pitnej vody vďaka vlastnej studni.

Dispozícia:prízemie - garáž-40 m2, obývačka s výstupom na terasu, kuchyňa, záchod s vaňou-40 m2

prvé podlažie- dve samostatné izby -37 m2

Vykurovanie je riešené krbom na  tuhé palivo, v kúpeľni je elektrické vykurovanie. V garáži je piecka,ktorá slúži na varenie guláša v prípade zlého počasia. Pozemok je pekne upravený s vonkajším sedením.

Výhody: nízke mesačné náklady-20 eur, krásne prostredie ideálne na relax.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.