Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 612 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martin Struhár
struhar@peknerality.sk
+421 907 393 842

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom obchodno, administratívnych priestorov Môťovská cesta - kompletná rekonštrukcia.

Typ
Prenájom
Mesto
Zvolen
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
92 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
28.04.2022
Aktualizované
28.04.2022
Cena 8,00 €/m2/mes.
Martin Struhár Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 907 393 842

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom priestory vo Zvolene na ul. Môťovská cesta. Celý objekt je po kompletnej rekonštrukcii o celkovej rozlohe 92 m2. Priestor pozostáva z jednej veľkej miestnosti o rozlohe 70 m2, vstupnej chodby o rozlohe 10 m2, kuchynky o rozlohe 8 m2 a sociálneho zariadenia so sprchovým kútom 4 m2.
Ponúkaný priestor sa nachádza na poschodí, z vlastným vstupom, vykurovanie je zabezpečené kotlom na peletky a ďalej je riešené podlahovým kúrením s vlastným termostatom.
Celý objekt je zabezpečený kamerovým systémom ako aj zabezpečovacím zariadením - alarm.
Možnosť parkovania priamo pred budovou, bezproblémová dostupnosť aj pre nákladné autá.
Cena za prenájom je 8,- €/mesiac za m2, v cene nájmu je kúrenie a voda, + elektrina 100 €/mesiac
Voľný ihneď.

V cene nehnuteľnosti je zabezpečenie podkladov potrebných k prevodu vlastníckeho práva.
Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Súčasťou komplexného servisu nášho hypotekárneho poradcu je aj dlhodobá starostlivosť o hypotekárny úver, ušetrenie na poplatkoch, na preplatení úveru a zabezpečenie rodiny a príjmu v prípade neschopnosti splácania úveru. Bližšie informácie v realitnej kancelárii Pekné reality, s.r.o., A. Sládkoviča 91/7, Zvolen. Tel: 0907 393 842, www.peknereality.sk, www.peknereality.eu, struhar@peknereality.sk