Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 915 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing.Roman Cerha
romancerha@focusreality.sk
0915550324

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom komerčných priestorov v centre Zvolena

Typ
Prenájom
Mesto
Zvolen
Ulica
Dukelských hrdinov
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
14.11.2023
Aktualizované
14.11.2023
Cena 300,00 €/mes.
Ing.Roman Cerha Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

V severejnej časti pešej zóny Zvolena ponúkam do dlhodobého nájmu prízemné komerčné priestory s vyhradeným parkovacím miestom v uzavretom dvore. Zásobovanie dodávkovým autom až k vstupným dverám. K dispozícii je samostatná kancelária so vstupnou chodbou 20,4 m2 a prevádzková miestnosť vybavená kuchyňkou a príručným skladom 65 m2. Ďalej sú k dispozícii spoločné priestory s umyvárkou a WC. Výška nájmu je 40 eur/m2/rok, čo v prepočte predstavuje sumu 300 eur/ mesačne. Spotreba elektriny, plynu a vody je merateľná a podľa skutočného odberu sa účtuje k nájmu. Prístup do objektu je neobmedzený aj počas voľných dní. Momentálne slúži tento priestor ako dizajnové foto-štúdio. Vhodné aj ako sídlo spoločnosti, menšia distribučná firma, produkčné a školiace stredisko ,atď. K dispozícii od januára 2024. Viac nehnuteľností nájdete na focusreality.sk. Kontakt Ing. Roman Cerha 0915 550324.