Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 919 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing.Roman Cerha
romancerha@focusreality.sk
0915550324

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom komerčný priestor v meste

Typ
Prenájom
Mesto
Zvolen
Ulica
J. C. Hronského
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
25 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
08.11.2023
Aktualizované
08.11.2023
Cena 200,00 €/mes.
Ing.Roman Cerha Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Na ul. J.C.Hronského pri stanici Zvolen-mesto ponúkam do dlhodobého prenájmu komerčný priestor s výkladom na frekventovaný chodník. V minulosti sa využíval ako predajňa autodielov a predtým ako distribučný sklad. Parkovanie osobných a dodávkových automobilov je bezplatné priamo pri vstupe do miestnosti z ulice. Celková plocha vrátane sociálnych zariadení je 25 m2, pričom plocha komerčnej časti je 5 x 4 m. Cena nájmu je 200 eur/mesiac bez energií. Záloha na spotrebované energie sa stanový dohodou podľa povahy využitia priestoru. K dispozícii ihneď. Kontakt: Ing. ROMAN CERHA ,0915 550324. Viac nehnuteľností nájdete na: focusreality.sk