Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
+421 911 447 735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Výrobná, skladová hala so stavebným pozemkom 8381 m2 Zvolen predaj

  • Komerčné objekty, Predaj, Zvolen | pic. 1
  • Komerčné objekty, Predaj, Zvolen | pic. 0
  • Komerčné objekty, Predaj, Zvolen | pic. 1
Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Ulica
Lieskovská cesta
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
1222 m2
Celková plocha
8381 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
25.10.2023
Aktualizované
03.07.2024
Romana Jasová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 911 447 735

Popis nehnutelnosti

DeltaProperty ponúka na predaj stavebný pozemok s rozlohou 8381m2, ktorý sa nachádza v priemyselnej zóne -Lieskovská cesta, Zvolen.

Na pozemku je postavená hala s rozlohou 1222 m2 plus pozemok s rozlohou 6 989m2 a prístupovou cestou vo vlastníctve s rozlohou 1 392 m2. Na pozemku je potenciál výstavby novej haly do rozlohy 6500m2.

Prístup z hlavnej asfaltovej cesty smer  ZV-Detva, LC.

IS: NN prípojka k hale, plyn, vodomerná prípojka, vodomerná šachta, kanalizačná prípojka, žumpa.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.