Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zuzana Pavlíková
asistentka@peknereality.sk
+421 919 135 440

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj záhradnej chaty vo Zvolene, časť Zlatý Potok

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
23 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
1
Pridané
19.06.2024
Aktualizované
19.06.2024
Zuzana Pavlíková Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 919 135 440

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj záhradnú chatu s pozemkom o rozlohe 335m2 nachádzajúcu sa v tichej časti Zvolena, v záhradkárskej oblasti Zlatý potok.
Murovaná chata v pôvodnom stave so zastavanou plochou 23m2 pozostáva z pivničného priestoru na prízemí a podlažia, ktoré tvorí jedna obytná miestnosť s kuchynskou linkou a pieckou na tuhé palivo. Prislúcha k nej balkón s pekným výhľadom na mesto Zvolen. V štíte strechy je možnosť vybudovania ďalšej obytnej miestnosti.
Podlaha v chate je betónová, okná drevené-pôvodné, strecha je sedlová, pokrytá plechom.
Pozemok záhrady je mierne svahovitý a orientovaný na juh, čo zaručuje nádherný výhľad a dostatok slnečného svetla počas celého dňa.
Chata je bez inžinierskych sietí, dostupná je úžitková voda z rezervoára. Prístup ku chate je možný aj autom.

Predajná cena tejto nehnuteľnosti je 22 500 €. Viac informácií Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárii.

V cene nehnuteľnosti je zabezpečenie podkladov potrebných k prevodu vlastníckeho práva.
Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Súčasťou komplexného servisu nášho hypotekárneho poradcu je aj dlhodobá starostlivosť o hypotekárny úver, ušetrenie na poplatkoch, na preplatení úveru a zabezpečenie rodiny a príjmu v prípade neschopnosti splácania úveru. Bližšie informácie v realitnej kancelárii Pekné reality, s.r.o., A. Sládkoviča 91/7, Zvolen. Tel: 0908 440 790, belkova@peknereality.sk