Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
354 611 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Veronika Mojžišová
v.mojzisova@diamondreality.sk
0948 894 324

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

VEĽKÝ 1 IZBOVÝ BYT 36M2 NA PODBOROVEJ - ZVOLEN

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Mestská časť
Podborová
Ulica
Jedľová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
36 m2
Celková plocha
36 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
1
Pridané
13.01.2023
Aktualizované
03.02.2023
Cena 77 000,00 €
Veronika Mojžišová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0948 894 324

Popis nehnutelnosti

Diamond Reality Zvolen Vám ponúka na predaj veľký 1 izbový byt v pôvodnom stave o rozlohe 36m2 v zateplenom panelovom bytovom dome s výťahom na ulici Jedľová v meste Zvolen v peknom a tichom prostredí.

Bytový dom: nové vchodové dvere, vo vstupe nová dlažba a na schodisku sú plastové okná.
Byt pozostáva: z priestrannej chodby, kúpeľne s WC, kuchyne, spálne/obývacej miestnosti
Popis bytu:
- rozloha bytu 36 m2, 1. poschodie z 5

- plastové okná -

- plávajúca podlaha v spálni a v kuchyni

- pivnica 1,5m2

- parkovanie - dostatočná kapacita

- osobné vlastníctvo

- voľný ihneď
Kompletná občianska vybavenosť. V blízkosti sa nachádzajú potraviny - Jednota, kaviareň, detské ihrisko, stredná obchodná škola, zmrzlina, Pizzeria, MHD, pošta, Dom kultúry

Zaujímavosť v okolí - Borová hora Arborétum Ide o travertínovú masu na ľavom brehu rieky Hron.

Na vrchu kopca sa nachádza minerálne, termálne a mierne rádioaktívne jazierko, ktoré v zime nezamŕza. Jeho činnosťou podľa výskumov vznikol aj samotný kopec. Pod kopcom sa nachádza neveľká jaskyňa, preskúmaná v 90. rokoch.
Naše služby zahŕňajú Diamond Reality balíček - pomocou ktorého Vám zabezpečíme všetko potrebné ku kúpe, vrátene profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovdzanie nehnuteľnosti.
Ak máte záujem o kúpu, prípadne potrebujete viac informácii, kontaktujte ma na t.č. 0948 894 324 a na v.mojzisova@diamondreality.sk