Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 251 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dominik Rovňan
rovnan@karinpartners.sk
0908 463 243

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ: GARSÓNKA V MESTE ZVOLEN

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Mestská časť
Zlatý Potok
Ulica
Prachatická 13
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
22 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Pridané
04.09.2022
Aktualizované
22.09.2022
Cena 62 800,00 €
Dominik Rovňan KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 463 243

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj garsónku na prvom poschodí s výťahom v okresnom meste Zvolen, časť Zlatý Potok. Celková podlahová plocha je 22.5 m2.

Nehnuteľnosť je po čiastočnej rekonštrukcii, boli vymenené plastové okná, dlažba v chodbe, obklad na stene v kuchynke, zamurovaná nová zárubňa vchodových dverí a nové dvere. V kuchyni je drez so skrinkami na mieru a elektrická dvojplatnička. Kúpeľňa a wc je v pôvodnom stave. Byt sa predáva so zariadením, ako môžete vidieť na fotkách - chladnička, kuchynská linka, elektrická dvojplatnička, písací stôl čierny, posteľ a skrinky. Súčasťou predaja je aj pivnica. Do vchodu sa dostanete len pomocou čipu a taktiež je zaujímavosťou aj bezpečnostný kamerový systém.

Mestská časť Zlatý Potok ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, v tesnej blízkosti je škôlka, základná škola, stredná, potraviny, detské ihriská, outdoorová posilňovňa, nákupné centrum a mnoho ďalšieho. Za zmienku určite stojí chatárska oblasť, ktorá sa nachádza neďaleko. V okolí je veľa zelene, na ktorú máte výhľad aj priamo z bytu. 

Cena za nehnuteľnosť je 62 800 €.

V cene sú zahrnuté komplexné služby RK vrátane právneho servisu - vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju a štandardných poplatkov spojených s predajom. Pomôžeme vám s výberom najlepšieho hypotekárneho úveru.

Popis nehnuteľnosti, text a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti KARIN & PARTNERS real s.r.o.