Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 536 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jana Murínová
murinova@peknereality.sk
+421 948 340 149

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj 1-izb.bytu vo Zvolene.

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
43 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
28.02.2023
Aktualizované
08.03.2023
Jana Murínová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 948 340 149

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj slnečný kompletne zrekonštruovaný 1-izb. byt s rozlohou 43 m2. Nachádza sa v zrekonštruovanom bytovom dome pár minút od centra mesta Zvolen. Byt pozostáva z vstupnej chodby ,kúpeľni s wc, kuchyne, izby. Pri kuchyni je murovaná miestnosť využívaná ako šatník.
Bytový dom ako aj byt je kompletne zrekonštruovaný / plastové okná, podlahové vykurovanie, podlahy, vstupné a interierové dvere, stierky, znížené stropy s bodovými svetlami, kuchynská linka + spotrebiče, sanita, dlažba.
Nízke mesačné náklady do 100 eur .Energetický certifikát nie je k dispozícii.
Veľkým benefitom je bytový dom, ktorý pôsobí ako rodinný dom osadený v súkromnom parku, ktorý prináleží výlučne k bytovému domu. Súkromný pozemok ponúka možnosti grilovania, relaxovania, či posedenie pri kávičke.
Dom je vybavený kamerovým systémom a pri dome sú vybudované parkovacie státia-ku každému bytu prináleží jedno.
Predáva sa zariadený, alebo nezariadený-záleží od záujemcu.
Odporúčame vidieť.
Ak hľadáte nový domov pre Vás a Vašu rodinu, zavolajte.

V cene nehnuteľnosti je zabezpečenie podkladov potrebných k prevodu vlastníckeho práva. Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Súčasťou komplexného servisu nášho hypotekárneho poradcu je aj dlhodobá starostlivosť o hypotekárny úver, ušetrenie na poplatkoch, na preplatení úveru a zabezpečenie rodiny a príjmu v prípade neschopnosti splácania úveru. Bližšie informácie v realitnej kancelárii Pekné reality, s.r.o., A. Sládkoviča 91/7, Zvolen. Tel: 0948 340 149, www.peknereality.sk, www.peknereality.eu, murinova@peknereality.sk.