Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
351 944 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martin Struhár
struhar@peknerality.sk
+421 907 393 842

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj 1 izbového slnečného bytu s balkónom na sídlisku Sekier vo Zvolene.

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
33 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Pridané
24.11.2022
Aktualizované
25.11.2022
Cena 88 000,00 €
Martin Struhár Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 907 393 842

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj pekný, slnečný 1 izbový byt s balkónom, na sídlisku Sekier vo Zvolene.
Byt sa nachádza na 2/8 poschodí v bytovom dome s novým výťahom. Úžitková plocha bytu je 33 m2, k bytu prislúcha murovaná pivnica.
Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne spojenej s WC, kuchyne a 1 izby. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou (stúpačky, plastové okná, plávajúca podlaha, stierky, kuchynská linka.
Výhodou bytu je blízkosť prírody, Môťovská priehrada, rekreačné zariadenia Orlík, Ekoma s možnosťou kúpania v lete.
Nehnuteľnosť neobsahuje energetický certifikát.
Odporúčame obhliadku !

Bližšie informácie Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárii.
V cene nehnuteľnosti je zabezpečenie podkladov potrebných k prevodu vlastníckeho práva.
Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Súčasťou komplexného servisu nášho hypotekárneho poradcu je aj dlhodobá starostlivosť o hypotekárny úver, ušetrenie na poplatkoch, na preplatení úveru a zabezpečenie rodiny a príjmu v prípade neschopnosti splácania úveru. Bližšie informácie v realitnej kancelárii Pekné reality, s.r.o., A. Sládkoviča 91/7, Zvolen. Tel: 0907 393 842, www.peknereality.sk, www.peknereality.eu, struhar@peknereality.sk