Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 762 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj veľký 1 izb.byt . Predajom ihneď voľný

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Ulica
Záhonok
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
39 m2
Celková plocha
39 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Pridané
18.09.2023
Aktualizované
18.09.2023
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj veľký 1 izbový byt na Záhonku s úžitkovou výmerou 39m2. Nachádza sa výbornom 2 poschodí / z 8 / s výťahom . Byt pozostáva zo vstupnej chodby, 1 veľkej izby , WC s kúpelňou s vaňou a veľkej kuchyne. Súčasťou bytu je aj pivnica na prízemí bytovky. V byte boli vymenené plastové okná , laminátové podlahy , dlažba v chodbe ,murované jadro . Ostatné časti bytu sú v pôvodnom slušnom stave čo je veľkou výhodou pre tých ktorí si chcú byt prerobiť podľa vlastných predstáv. Bytovka je zateplená s takmer kompletnou rekonštrukciou a s dobrou starostlivosťou. V bytovke boli vymenené stupačky. Bola uskutočnená rekonštrukcia strechy. Energetický certifikát nebol dodaný .Za bytovkou je veľký dvor na detské využitie s dobrými viacerými možnosťami na šport ,relax , oddych . Ďalšími výhodami je veľmi dobrá občianska vybavenosť / obchody , kaviareň , škola, škôlky , MHD , pošta/v danej lokalite a v blízkosti sú možnosti aj na rekreačno – športové vyžitie /Ekoma ,Orlík /. V cene je zahrnutý celý právny a katastrálny servis vrátane poplatkov. V prípade záujmu zabezpečíme finančný servis na vybavenie hypotéky na kúpu nehnuteľnosti.