Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 499 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom 2i byt s balkónom Nové Výhodná cena

Typ
Prenájom
Mesto
Zvolen
Mestská časť
Balkán
Ulica
Balkán
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
59 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
22.11.2022
Aktualizované
29.11.2022
Cena 400,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Na sídlisku Balkán ponúkam do prenájmu 2 izbový čiastočne zariadený byt s balkónom o výmere 59 m2. Zariadenie bytu sa doplní - podľa dohody a potrieb nájomníka. Nehnuteľnosť sa nachádza v zateplenom panelovom dome bez výťahu na 4. poschodí. Pri nástupe platba 400 eur + 400 eur depozit. Maximálne dve dospelé osoby. Kontakt: Ing. ROMAN CERHA - 0915 550324. Viac foto a nehnuteľností nájdete na: focusreality.sk