Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 389 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dominik Rovňan
rovnan@karinpartners.sk
0908 463 243

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ - V CENTRE ZVOLENA KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 2 - IZBOVÝ BYT NA PREDAJ

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Ulica
J. Kozáčeka
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
50 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
27.07.2022
Aktualizované
10.08.2022
Cena 164 900,00 €
Dominik Rovňan KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 463 243

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj v priamom centre Zvolena 2 - izbový tehlový byt s celkovou podlahovou plochou 50,5m2, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou minulý rok, vďaka čomu sa zväčšila kúpeľňa a otvoril sa priestor do kuchyne z obývacej miestnosti. Teraz je nová elektrika v celom byte, stierky, podlahy, obklad v kúpeľni a toalete, nadštandardná kuchynská linka stavaná na mieru so spotrebičmi značky Bosch, znížené stropy v celom byte a v nich zabudované bodové svietidlá. Tento rok bol kompletne vymaľovaný, nové žalúzie, rolety z vonkajšej strany. V priebehu najbližších dňoch sa ešte vymenia vchodové dvere a kľučky, ktoré sa vyrábajú taktiež na mieru. Pred 4 rokmi boli menené stupačky a taktiež bola bytovka zateplená, samozrejmosťou je aj novšia strecha. Mesačné poplatky sú veľmi nízke, pre dve osoby približne 110€ aj s elektrinou a všetkými výdavkami na kúrenie a vodu. K bytu prislúcha aj pivnica a spoločné priestory na prízemí, ktoré sa dajú využiť. Na medziposchodí je balkón.

Nachádza sa na 4. poschodí bez výťahu, parkovanie je bezplatné, priamo vo dvore pod prístreškom. Byt je orientovaný na východnú stranu. Keďže sme v priamom centre, je tu kompletná občianska vybavenosť, v tesnej blízkosti je nákupné stredisko esc, lekári, škola, škôlka, obchody, reštaurácie, kaviarne, naozajstný všetko, čo mestský život zahŕňa, máte na dlani.

Využite možnosť poprechádzať sa po byte cez 3D prehliadku, stačí skopírovať link --> https://my.matterport.com/show/?m=61MqxdzVYaC

Pôdorys a rozmery izieb nájdete medzi fotografiami.

Tento nadštandardný byt ponúka viacero možností využitia, je vhodný pre mladých ľudí, ktorí chcú žiť mestský život a taktiež aj ako investícia s následným prenájmom, vďaka svojej lokalite, v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza.

V cene sú zahrnuté komplexné služby RK vrátane právneho servisu - vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju a štandardných poplatkov spojených s predajom.

Popis nehnuteľnosti, text a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti KARIN & PARTNERS real s.r.o.