Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 565 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 2 izb.tehlový byt s vlastným plynovým kotlom.Vhodný na rekonštrukciu

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Mestská časť
Sekier
Ulica
J. Alexyho
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
45 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
21.03.2022
Aktualizované
12.07.2022
Cena 75 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Predávame 2 izbový tehlový byt bez balkóna .Byt sa nachádza na 1 poschodí / z 2 / na sídlisku Sekier. Byt o výmere 45 m2 pozostáva zo vstupnej chodby , WC s kúpeľňou , kuchyne a 2 izieb z ktorých jedna je priechodná. Vedľa bytu na spoločnej chodbe je špajza . Na prízemí bytovky je pivnica. V byte boli vymenené len okná za plastové. Inak je byt v pôvodnom ale zachovalom stave čo je výhoda na prerobenie si bytu podľa vlastných predstáv . Byt má vlastné vykurovanie a ohrev TUV . Energetický certifikát nedodaný. V blízkosti sú veľmi dobré možnosti na športovo rekreačné vyžitie ,zvolenská priehrada, rekreačné zariadenie Orlík , Ekoma a blízkosť lesa. V blízkosti bytovky sú potraviny , lekáreň, lekári ,škola, škôlky , MHD. V cene je zahrnutý kompletný náklad sprostredkovateľskej činnosti na danú nehnutelnosť. V prípade záujmu zabezpečíme finančný servis na vybavenie hypotéky na kúpu nehnuteľnosti.