Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Znížená cena predaja 3 izb.RD za cenu bytu takmer v centre mesta.Aj na podnikanie.

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Ulica
Š. Moyzesa
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
110 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
15.03.2022
Aktualizované
25.05.2022
Cena 159 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Na predaj v blízkosti centra Zvolena čiastočne zrekonštruovaný RD /okál/ s terasou. Dom stojí na pozemku o celkovej výmere 471 m2 . Zastavaná plocha je 128 m2 .Dom je po čiastočnej rekonštrukcii , ktorá v sebe zahŕňa : zateplenie ,znížené stropy, bodové svetlá, podlahy, stierky, kuchynská linka, nová elektrika .Dispozícia domu : vstupná chodba , kuchyňa ,3 samostatné nepriechodné izby ,WC , kúpeľňa a technická miestnosť. Dom je napojený na inžinierske siete : plyn , vodovod , dočasná žumpa /kanalizácia /, elektrika . Pozemok je sčasti oplotený .Kúrenie a ohrev vody plynovým kotlom. Konštrukcia domu : drevo, tehla./ pôvodný okál/. Strecha plechová. Dom je možné využiť aj na podnikateľské účely . V cene je zahrnutý kompletný náklad za právne a sprostredkovateľské služby vrátane príslušných základných poplatkov. V prípade záujmu zabezpečíme bezplatný finančný servis na získanie hypotéky na kúpu nehnuteľnosti. Chcete bývať v RD pri centre za cenu bytu ? Tak nás oslovte. Sme tu pre Vás a tešíme sa v prípade záujmu na stretnutie.
.