Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 727 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
+421 911 447 735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Dom s pozemkom 3359 m2 Zvolen predaj

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Ulica
Podzámčok
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
150 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
12.10.2020
Aktualizované
17.02.2021
Romana Jasová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 911 447 735

Popis nehnutelnosti

Delta Property ponúka na predaj dom s pozemkom 3359 m2,ktorý sa nachádza len 9 km od mesta Zvolen v obci Podzámčok.

Na pozemku je studňa. Zastavaná plocha 413 m2. Pozemok má tvar obdlžníka, je rovinatý a slnečný.

Postavený bol v 60. rokoch, materiál-tehla, pred 8 rokmi bola robená nová strecha-škridla.

Dispozícia: dom je podpivničený, chodba, kuchyňa, tri izby, kúpeľňa, dve komory. V pivničných priestoroch je chodba, tri miestnosti, kotolňa s miestnosťou na uloženie dreva. V dome je spravené ústredné kúrenie na pevné palivo. Podkrovie sa dá zobytniť.

IS: na pozemku je existujúca prípojka plynu, pripojenie na obecný vodovod, zavedená elektrika 220/380 voltov.  Prístupová cesta -asfaltová.

Dom je v pôvodnom stave. Toho času neobývaný. 

Energetický certifikát nebol vyhotovený.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.