Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
314 560 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ľuboš  Michalík maklér
Ľuboš Michalík
lubos.michalik@domypreludi.sk
903374550

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

MA/ZOHOR - 4i novostavba rodinného domu s 2 kúpeľňami

Typ
Predaj
Okres
Malacky
Mesto
Zohor
Ulica
Bratislavská
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
118 m2
Celková plocha
559 m2
Typ stavby
Tehlová
Počet izieb
4
Pridané
15.06.2020
Aktualizované
10.07.2020
Ľuboš Michalík Domy pre ľudí s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne ponúkame na predaj dokončenú novostavbu prízemného rodinného domu v obci pri Bratislave, na záhori, v Zohore. Rodinný dom je dokončený do čiastočného štandardu a je podaná žiadosť o kolaudáciu, kolaudáciu očakávame v 08/2020.
DISPOZÍCIA:
Dom dispozične pozostáva zo vstupnej chodby z ktorej sa dostaneme do priestrannej obývacej izby s východom na terasu, cez obývaciu miestnosť sa dostaneme do kuchyne s jedálňou, ktorú je možné používať ako samostatnú miestnosť, alebo prepojiť s obývacou izbou, v rámci kuchyne máme aj samostatnú komoru, ktorá je zároveň aj technickým zázemím domu. V rámci domu máme 1x samostatný záchod (geberit) + samostatná kúpeľňa a jedna kúpeľňa spojená so záchodom (príprava na osadenie sanity + geberit) + 3x samostatné izby. Celková výmera rodinného domu je 118m2 + 11m2 terasa.
ŠTANDARD + MATERIÁLY:
- tehla Heluz + zateplenie + omietka + drevené obloženie
- podlahové vykurovanie + elektrický kotol
- plastové okná zn. Salamander s izolačným trojsklom + vstupné dvere plastové imitácia dreva
- fóliované interierové dvere + zárubne + kľučky
- príprava na osadenie kuchynskej linky a krbu
- geberitová príprava na osadenie WC
LOKALITA + POZEMOK
v rámci novovznikajúcej lokality v obci Zohor, v pešej vzdialenosti od centra obce a občianskej vybavenosti. Rožný pozemok je o celkovej výmere 559m2, bude odovzdaný bez sadových úprav. [pdf]
INŽINIERSKE SIETE, KOLAUDÁCIA
Dom bude po kolaudácii (8/2020) napojený na inžinierske siete: elektrina ,voda (studňa), žumpa. K domu je dovedená aj dokončená kanalizácia a mestská voda (vodovod) - na tieto siete sa bude môcť neskôr napojiť.
b]NAŠE SLUŽBY
Naša spoločnosť Domy pre ľudí ponúka kompletné služby spojené s predajom nehnuteľnosti. A to kvalitné právne služby - naše zmluvy sú autorizované a poistené pre prípad spôsobenej škody u advokáta, Hradíme za Vás základný poplatok za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností. V prípade záujmu o financovanie nehnuteľností prostredníctvom hypo vám zabezpečíme hypoporadenstvo u našich špecialistov. Zabezpečujeme a sprocesujeme kompletný realitný servis - sme s vami od prvej obhliadky až po odovzdanie nehnuteľnosti.

- Všetky texty a fotografie sú vlastníctvom spoločnosti Domy pre ľudí s.r.o. - ich zneužitie, kopírovanie bude riešené súdnou cestou.