Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 835 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Zo sveta

Ako bývajú celebrity #2: Kim Kardashian & Kanye West

Janos Csomos - 18.12.2015 - 2199
Chceli by ste vidieť, ako to vyzérá v dome Kim Kardashian? Hviezda reality show, vydatá za rappera Kanyeho Westa, býva už vyše dvoch rokov v tomto luxusnom dome.

Nádherný dom v Kalifornii kúpila hviezdna dvojica pred viac než dvoma rokmi za necelých 11 miliónov dolárov. Je od základov nový a manželskému páru garantuje dokonalé súkromie. Z jeho stien dýcha luxus. Realitní makléri odhadujú, že mesačné poplatky za bývanie v podobnom prepychu sa pohybujú medzi 60 až 70 tisíc dolárov.  

 

Tridsaťsedemročný West a o tri roky mladšia televízna hviezda sa vzali 24. mája 2014. Ich dcéra North sa narodila v júni 2013. Okrem hudobnej a producentskej činnosti sa aktívne venujú aj iným projektom. Vlastnia niekoľko značiek oblečenia a parfumov. Honosné sídlo ich zároveň reprezentuje.

Hovorí sa, že kuchyňa je ženským kráľovstvom. A táto jednoznačne kráľovsky vyzerá.

 

 

Pozemok, na ktorom sídlo stojí, má rozlohu 1300 metrov štvorcových. Vraj v ňom nechýba posilňovňa, kino, salón krásy, miestnosť na bowling, basketbalový kurt, ani vonkajší a vnútorný bazén. Nuž, Westovci určite nepatria k tým nenápadným.

 

Zdroj: www.hookedonhouses.net, www.kanyewest.com