Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 964 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Veronika Juríková
veronika.jurikova@lexxus.sk
+421 918 965 881

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na PREDAJ krásny rozľahlý stavebný pozemok priamo pod lesom, Zlatno

Typ
Predaj
Mesto
Zlatno
Ulica
.
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
27.09.2021
Aktualizované
21.01.2022
Cena 40,00 €/m2
Veronika Juríková LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 918 965 881

Popis nehnutelnosti

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - NA PREDAJ NÁDHERNÝ ROZĽAHLÝ STAVEBNÝ POZEMOK SO STARŠÍM RODINNÝM DOMOM SITUOVANÝ V ČAROKRÁSNOM PROSTREDÍ PRIAMO POD LESOM V OBCI ZLATNO, OKRES ZLATÉ MORAVCE

Spoločnosť Lexxus.a.s. ponúka na predaj krásny priestranný stavebný pozemok situovaný v tichej lokalite priamo pod lesom v tichej obci Zlatno v okrese Zlaté Moravce.

Rozloha: 2128 m2

Charakteristika:
Zabudnite na bývanie na jednotvárnej ulici jedného zo satelitných mestečiek. Nalaďte sa na nový životný štýl v srdci prírody. Objavte s nami toto krásne miesto, kde sa budete cítiť príjemne počas celého roka.

-pozemok je obdĺžnikového tvaru
- situovaný priamo pod lesom.
- ideálna asfaltová prístupová cesta.
- koncová tichá dedinka
- potraviny priamo v obci

Na pozemku sa taktiež nachádza starší rodinný domček, takže je tu možnosť pre budúceho majiteľa zrekonštruovať si domček podľa vlastných predstáv alebo postaviť si nový domček na priestrannom pozemku.

Lokalita svojou polohou poskytuje pre budúceho majiteľa aj možnosť víkendového bývania v srdci prírody, v tichom a čaroskrásnom prostredí pod lesom a taktiež bohatú možnosť turistického vyžitia v tomto okolí v podobe pohoria Tríbeč, hrad Hrušov, Veľký Lysec, Oponice, Beladice, SKI centrum Drozdovo a podobne.

Viac info: 0918 965 881

Predajná cena: 40 €/m2

TOPPONUKA