Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 618 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jana Kimpanová
vasilisa3@gmail.com
0908 987 414

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ...Na predaj perspektívny tehlový dom v pôvodnom stave Zlatá Baňa, pozemok 35 árov

Typ
Predaj
Okres
Prešov
Mesto
Zlatá Baňa
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
90 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
28.03.2022
Aktualizované
10.05.2022
Cena 0,00 €
Mgr. Jana Kimpanová Vasilisa reality s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 987 414

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v centre obce Zlatá Baňa. Z asfaltovej prístupovej cesty je súkromná cesta k domu, o dĺžke cca 80 metrov. Z nej sa cez potôčik dostanete k hlavnému vstupu k domu. Pozemok nadštandardných rozmerov umožňuje výstavbu aj ďalšieho domu.
Na pozemku okolo domu sa nachádzajú velikánska stará stodola, dreváreň, udiareň, v minulosti sa tam chovali zvieratá - morky, zajace, prasiatka.
V pivnici sú 2 veľké miestnosti - jedna prázdna, tam ide prívod obecnej vody, v druhej je kotolňa.
Dom je rozdelený dvojúrovňovo, o pol podlažia, v prednej časti, ktorá je podpivničená sa nachádzajú 3 priestranné izby, v každej je funkčná kachľová pec. Ďalšie 2 kachľovce sú rozobraté v stodole. Pri vstupe do domu cez "gánok" sa dostanete do predsiene, v ktorej je umývadlo - dá sa tam spraviť kuchyňa, z nej vstup do kúpeľne - kde je WC a sprchovací kút. Na ľavú stranu sa nachádza veľká izba, naľavo sa dostanete do obývačky a z nej do spálne. Z tejto spálne sa dá urobiť aj kuchyňa, nakoľko rozvody vody sú v stene, susediacom s kúpeľňou.
V zadnej časti pred vstupom na "gánok" je kuchyňa, z ktorej je vstup do kúpeľne s vaňou a do špajze.
Za kuchyňou je úložný priestor, ďalšie dvere vedú do maštale, z ktorej je možný výstup na pôjd. Celý tento priestor sa dá v budúcnosti prepojiť, nakoľko sú tam betónové stropy s prievlakmi, takže na pôjde sa dá urobiť ďalší obytný priestor, staticky je to pripravené aj na ďalšie podlažie.
Spodné podlažie je kombinácia kameň tehla, horné podlažie je tehlové.
Pozemok nadštandarných rozmerov za domom, vedľa domu aj za stodolou je nádherný.
Pre ďalšie info a termín obhliadky volajte Mgr. Jana Kimpanová, 0908 987 414