Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
327 978 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AGENT.SK 106 m2 komerčný priestor na Makovického ul. v Žiline

Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Ulica
Makovického
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
106 m2
Celková plocha
106 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
29.03.2021
Aktualizované
29.03.2021
Cena 800,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

3D virtuálna prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=CitBdedGzPk

AGENT.SK ponúka na prenájom komerčné priestory v historickom centre Žiliny na ulici Makovického. Priestory s podlahovou plochou 106 m2 sa nachádzajú na 1. poschodí zateplenej budovy, situovanej 50m od Mariánskeho námestia a 1 minútu chôdzou od obchodného centra Aupark.

Priestory sú vhodné na open space kancelárie pre menšiu spoločnosť, prípadne ako štúdio na cvičenie. K dispozícii je kuchyňka, toaleta, sprcha a miestnosť na šatňu. Viac informácií o priestore vám poskytne realitný agent Pavol Hlávka - +421902655711

K domu neprislúchajú parkovacie miesta, ale nahrádza ich parkovací dom v Auparku. V roku 2020 bola budova zateplená, vymenili sa plastové okná a namontovaná bola klimatizácia. V okolí nájdete kompletnú občiansku vybavenosť, kaviarňe a reštaurácie.

V prípade, že potrebujete predať, alebo prenajať vašu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poskytneme konzultáciu k našim realitným službám osobne, telefonicky alebo on-line cez rôzne komunikačné nástroje, ktoré radi používate.