Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 811 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martin Rybárik
primareality@gmail.com
0903 703 565

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ID: 2688 Nájom: 3 izb. byt, širšie centrum, Malá Praha.

Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Mestská časť
Staré mesto
Ulica
Malá Praha
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
100 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
12.01.2022
Aktualizované
24.01.2022
Cena 600,00 €/mes.
Martin Rybárik Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903 703 565

Popis nehnutelnosti

ID: 2688  Nájom:  3 izb. byt, širšie centrum, Malá Praha.

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt o rozlohe 100 m2, ktorý sa nachádza v trojpodlažnej zrekonštruovanej vile vo vyhľadávanej lokalite  - Malá Praha. Byt je slnečný, priestranný plne zariadený a vybavený. V byte je nábytok z masívu, drevené parkety, Euro-okná.  K bytu patrí parkovacie miesto vo dvore a samostatná pivnica. Do historického centra mesta či nákupného centra Aupark sa dostanete pešo do 5 min. chôdze. 

Cena: 600,- Eur/mesiac + energie