Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 239 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Štýlový byt 3+kk + loggia, 86m2- Na Sihoti - Žilina

Typ
Predaj
Mesto
Žilina
Mestská časť
Staré mesto
Ulica
Na sihoti
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
86 m2
Celková plocha
86 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
20.09.2022
Aktualizované
22.09.2022
Cena 235 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AnoReal: Exkluzívne Vám ponúkame na predaj tehlový byt 3 +kk, na 2.poschodí vo výbornej lokalite Na Sihoti, 5 min. od centra Žiliny. Celková výmera 86m2 – z toho je 66m2 podlahová plocha bytu + 20m2 pivnica v suteréne, ktorá momentálne slúži ako pracovňa + spoluvlastnícky podiel na pozemku pod bytovým domom.
Staromestský byt v provensálskom štýle s vysokými stropmi prešiel kompletnou rekonštrukciou, vrátane elektroinštalácie a všetkých ostatných rozvodov v byte, kúpeľne, vstupnými drevenými bezpečnostnými dverami. Byt pozostáva z troch obytných miestností, kuchynskej linky oddelenej od obývačky ( možnosť pričlenenia k obývačke odstránením priečky), kúpeľne s vaňou, samostatného WC a presklenenej loggie. V cene bytu je časť zariadenia bytu, čo je vec dohody s budúcim majiteľom. V úplnej blízkosti sa nachádzajú nákupné centrá, autobusové zástavky MHD aj SAD, detské ihrisko, škola, škôlka, lekáreň.
Bytový dom kompletnej rekonštrukcii umiestnený v tichej lokalite plnej zelene a s dobrými susedmi - je určený pre rodinu, ktorá ocení bývanie skoro v centre mesta a zároveň poskytuje súkromie.
V rámci polohy je možné využiť aj na spojenie bývania s podnikania- využitie pivnice na kanceláriu prípadne na skladový priestor. Byt je možné financovať aj formou hypotekárneho úveru, s bezplatným poskytnutím finančného poradcu.
V cene je zahrnutý kompletný právny servis realitnej kancelárie, vrátane prehlásenia energií a správcu bytového domu - Bytterm. Mesačné náklady pre 5 člennú rodinu vrátane zateplenia a rekonštrukcie bytového domu sú cca 200- 220eur.
Viac info v RK. Kontakt : 0905 147 011, ivana.prazenicova@anoreal.sk