Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 101 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Ľuboš Andrassy, RSc.
lubos.andrassy@agent.sk
+421 948 060 600

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AGENT.SK | Na predaj zmodernizovaný dom v Žiline

Typ
Predaj
Mesto
Žilina
Mestská časť
Zádubnie
Ulica
Zástranská
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
250 m2
Celková plocha
250 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
22.09.2022
Aktualizované
22.09.2022
Cena 362 900,00 €
Bc. Ľuboš Andrassy, RSc. AGENT.SK, s. r. o.
Kontaktovať makléra +421 948 060 600

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária AGENT.SK ponúka na predaj zmodernizovaný 3-podlažný rodinný dom, ktorý sa nachádza v mestskej časti Žilina - Zádubnie. Pozritie si virtuálnu prehliadku, fotografie a kontaktujte realitného agenta Ľuboš Andrassy +421948060600 , ktorý vám poskytne ďaľšie informácie a ochotne s vami vykoná osobnú obhliadku domu.

Mestská časť Zádubnie je obklopená krásnou prírodou. Nachádza sa 5 minút autom od mesta Žilina a jej obchodnej časti, kde sú situované viaceré obchodné centrá ako Aupark, Mirage, Dubeň a prevádzky. Tiež Žilinská krytá plaváreň s letným kúpaliskom. Zo Zádubnia to máte kúsok do mestskej časti Zástranie s kopcom Straník, ktorý vám ponúkne nádherný výhľad na celú žilinskú kotlinu.

Rodinný dom s podlahovou plochou 250 m2 vrátane pivnice a samostatnou garážou so samostatným skladom, sa nachádza na pozemku s výmerou 944 m2. Zastavaná plocha domu je 96 m2.

Dom bol postavený v roku 1967, pričom postupne prešiel celkovou rekonštrukciou. V roku 2012-2014 bol zmodernizovaný interiér a exteriér domu, pričom bola vymenená kompletná elektroinštalácia. Vymenené sú aokná za nové plastové a zrekonštruovaná je aj strecha.

Pri rodinnom dome sa nachádza garáž so skladovacím priestorom pod ňou. Vchádza sa do nej priamo z hlavnej cesty. Rodinný dom má betónovú škrídľovú strechu, je postavený z tehál a tvárnic. Napojený je na obecnú vodu za ročný poplatok 40 € a odpad je riešený vlastnou čističkou odpadových vôd.

Na podzemnom podlaží rodinného domu sa nachádza práčovňa a dva skladové priestory. Na prvom podlaží rodinného domu, pri vstupe, sa nachádza predsieň s verandou, dve izby, kuchyňa so špajzou, kúpeľňa so sprchovým kútom a vaňou, a samostatná toaleta.Na druhé nadzemné podlažie vedú z predsiene schody. Nachádzajú sa tu dve samostatné izby a veľká kuchyňa so špajzou.

Podlahy sú plávajúce v kombinácii s dlažbou. Ohrev vody a vykurovanie domu je plynovým kotlom, na ktorý je možné pripojiť aj kotol na tuhé palivo po revízii komína. V kuchynskej linke sú vstavané spotrebiče - umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, elektrická rúra, indukčná doska a digestor.

Rodinný dom sa predáva čiastočne zariadený, po dohode s majiteľom. Kúpu tohto domu je možné financovať úverom na bývanie, ktorý vám bezplatne vybavíme. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne a notárske poplatky, sú v našej réžii.

Plánujete kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť? Kontaktujte nás, radi vám poskytneme informácie o našich službách. Našou veľkou výhodou je aj priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Všetko potrebné k predaju, prenájmu, kúpe, financovaniu a poisteniu nehnuteľností, získate na jednom mieste. Zatiaľ čo vy sa budete venovať svojej práci, rodine, priateľom a záľubám, agent bude pracovať pre vás.

© Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.