Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 273 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martin Rybárik
primareality@gmail.com
0903 703 565

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ID 2793 Prenájom: 4 izb. byt - nový, nadštandardný, luxusný v centre mesta Žilina.

Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Mestská časť
Staré mesto
Ulica
Centrum
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
140 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
14.11.2022
Aktualizované
16.11.2022
Cena 1 200,00 €/mes.
Martin Rybárik Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903 703 565

Popis nehnutelnosti

ID 2793  Prenájom:  4 izb. byt - nový, nadštandardný, luxusný v centre mesta Žilina.

EXKLUZÍVNE !!

Dáme do prenájmu  luxusný,  nadštandardný  4 - izbový  byt v lukratívnej časti mesta s vlastným parkoviskom. Byt sa nachádza na 4. poschodí v novostavbe obytného domu. Jeho rozloha  je 130 m2 + balkón do dvora 11 m2. V byte je krb, francúzske okno v obývačke, kuchynská linka na mieru so  spotrebičmi (varná doska, elektrická rúra, digestor a chladnička, umývačka riadu) drevené parkety, drevené zárubne a dvere,   vstavaná skriňa,  niekde znížené stropy s bodovým osvetlením.  V kúpeľni je rohová vaňa, keramická dlažba a obklady +  samostatná miestnosť s WC a sprchovým  kútom. Byt má  vlastné plynové kúrenie.   Do domu sa vchádza  cez uzamykateľnú vchodovú bránu ( elektronický  vrátnik). Samotný byt má bezpečnostné dvere a napojený  na rozvody SAT TV, internet, telefón. Možnosť použiť výťah.  Byt  je slnečný, svetlý s pekným výhľadom do mestského parku. K cene za prenájom sa pripočítava spotreba energií (samostatné merače) vo výške cca 100,- Eur/mesiac.

Cena: 1.200,- Eur/mesiac + E