Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 623 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AGENT.SK Slnečný 4-izbový byt na sídlisku Hájik v Žiline

Typ
Predaj
Mesto
Žilina
Mestská časť
Hájik
Ulica
Dadanova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
78 m2
Celková plocha
84 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
09.02.2021
Aktualizované
22.02.2021
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Pozrite si videoprehliadku https://youtu.be/a2r4n-NM5eE alebo 3D virtuálnu prehliadku https://my.matterport.com/show/?m=MPiQmrourw5

AGENT.SK ponúka exkluzívne na predaj slnečný 78 m2 4-izbový byt s dvoma lodžiami na sídlisku Hájik v Žiline. Byt sa nachádza na 5 nadzemnom podlaží zo 6 v udržiavanom panelovom bytovom dome. Situovaný je v okrajovej časti sídliska Hájik s krásnymi výhľadmi na okolitú prírodu. Orientácia bytu je na juhovýchod a severozápad.

Viac informácií o tomto byte vám ochotne poskytne náš realitný agent Pavol Hlávka +421902655711

Dispozícia bytu pozostáva z haly, v ktorej sa nachádza vstavaná zrkadlová skriňa, 3 izieb a splálne s lodžiou, kuchyne s lodžiou, kúpeľne s vaňou a samostatnou toaletou. K bytu prislúcha priestranná murovaná pivnica s výmerou 4 m2, ktorá sa nachádza na 1. podzemnom podlaží bytového domu. Byt sa predáva čiastočne zariadený po dohode s majiteľom.

Byt bol postupne modernizovaný, pričom bola vymenená podlaha vo všetkých miestnostiach za laminátovú podlahu. V kuchyni je vymenená kuchynská linka. Lodžie sú zrekonštruované, zateplené a je na nich položená gresová dlažba. Vymenené sú okná a dvere na lodžie za nové plastové, pričom jedna lodžia je zasklená.

V blízkosti bytového domu nájdete kompletnú občiansku vybavenosť, a to jasle, školu, škôlku, obchody, zastávku MHD, kostol, reštaurácie a ďalšie prevádzky. Autom sa dostanete na mestský obchvat Žiliny za 5 minút. Výhodou kúpy tohto bytu je aj bezproblémové parkovanie pri bytovom dome a tiež blízkosť prírody. Športové a turistické aktivity v blízkosti bývania sú v dnešnej rýchlej dobe veľkou pridanou hodnotou.

Bytový dom spravuje správcovská spoločnosť OSBD Žilina a mesačné poplatky za správu, pri dvojčlennej rodine, sú 120 EUR. V bytovom dome je zavedená aj vysokorýchlostná káblová a optická sieť s prístupom internet a TV. Na bytový dom nebol vyhotovený energetický certifikát.

Kúpu tohto bytu je možné financovať hypotékou, ktorú vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme hypotekárne ponuky s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne a notárske poplatky, sú v našej réžii.

V prípade, že potrebujete predať vašu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poskytneme konzultáciu k našim realitným službám osobne, telefonicky alebo on-line cez rôzne komunikačné nástroje, ktoré radi používate.