Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom skladový priestor, garáž, Žilina - Rosina

  • Malé objekty, garáže, Prenájom, Žilina | pic. 1
  • Malé objekty, garáže, Prenájom, Žilina | pic. 0
  • Malé objekty, garáže, Prenájom, Žilina | pic. 1
Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Typ nehnuteľnosti
Malé objekty, garáže
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
17.06.2022
Aktualizované
11.07.2022
Cena 5,00 €/m2/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AnoReal: Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory, malé objekty, garáže Rosina. Plocha: zastavaná 189 m2,stav objektu: pôvodný stav, napojenie na elektriku. Zastavaná plocha s výmerou 189 m2 sa dá rozdeliť na 3 samostatné priestory s výmerami: 54m2, 54 m2 a 81 m2. Výška vstupných dverí 2,6 m, šírka 3m.
Viac info v RK! Cena 5 eur za m2/ mesiac + DPH + energie. Kontakt: 0905 147 011, ivana.prazenicova@anoreal.sk