Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 156 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ID 2678 Prenájom : skladová plocha 200 m2 + sklad

Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Ulica
Kamenná
Typ nehnuteľnosti
Malé objekty, garáže
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
23.11.2021
Aktualizované
23.11.2021
Cena 290,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

ID 2678  Prenájom : skladová plocha 200 m2 + sklad
Prenajmeme skladovú betónovú plochu o rozlohe 200 m2 + 2 kovové  kontajnery v stráženom areáli. Priestor je čiastočne oplotený, môže sa uzatvoriť celkom. K dispozícii voda a elektrika.  Vhodné na uskladnenie materiálu, automobilov, náradia ...

Cena: 290,-Eur/mesiac + merateľná spotreba V,E