Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 466 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AGENT.SK Na predaj garáž, Predmestská ulica, Žilina - centrum

Typ
Predaj
Mesto
Žilina
Ulica
Predmestská
Typ nehnuteľnosti
Malé objekty, garáže
Celková plocha
18 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
29.03.2021
Aktualizované
01.04.2021
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AGENT.SK ponúka exkluzívne na predaj 18 m2 garáž, ktorá sa nachádza na Predmestskej ulici. Garáž je situovaná v parkovacej zóne III radovej garážovej zástavby cca 2 minúty od historického centra mesta Žilina.

Súčasťou predaja je aj pozemok pod garážou, ktorý je vo vlastníctve majiteľa. V garáži nie je elektrická prípojka, avšak je možnosť možnosť pripojiť sa na elektrickú sieť z vedľajších garáží. K nehnuteľnosti nebol vydaný energetický certifikát.

V prípade, že potrebujete predať vašu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poskytneme konzultáciu k našim realitným službám osobne, telefonicky alebo on-line cez rôzne komunikačné nástroje, ktoré radi používate.