Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 477 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martin Rybárik
primareality@gmail.com
0903 703 565

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ID 2976 Prenájom: výrobné / skladové priestory, dielne 140 a 154 m2

Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Ulica
Priemyselná zóna
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
140 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
23.02.2024
Aktualizované
04.03.2024
Cena 6,50 €/m2/mes.
Martin Rybárik Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903 703 565

Popis nehnutelnosti

ID 2976  Prenájom: výrobné / skladové priestory, dielne: 140 a 154 m2

Prenajmeme samostatné  výrobné / skladové priestory : 140  a 154 m2.   Priestory sú po kompletnej rekoštrukcii - nové. Priestory sú samostatné vchody, dajú sa aj prepojiť. Každý sektor má vlastnú kanceláriu / šatňu s menšou kuchynkou a toaletami, leštená betónová podlaha, znížený strop s osvetlením, 220/380 V, optika internet.  Majú dva vchody (hlavný aj bočný) s menšou nakladacou rampou.  Vykurovanie vlastným plynovým kotlom. Samostatné meranie energií.

Cena: 6,50 Eur/m2/mesiac + energie + dph