Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
368 280 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martin Rybárik
primareality@gmail.com
0903 703 565

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ID: 2924 Prenájom: kancelárske priestory, od 12-84 m2, Žilina - Vlčince

Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Ulica
Vlčince
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
35 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
13.11.2023
Aktualizované
13.11.2023
Cena 8,50 €/m2/mes.
Martin Rybárik Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903 703 565

Popis nehnutelnosti

ID: 2924  Prenájom: kancelárske priestory,  od 12-84 m2,  Žilina - Vlčince

Ponúkame na prenájom cca 15 kancelárii (samostatné aj prepojené), s rozlohou od 12 m2- 84 m2 + blok kancelárii (uzatvorený samostatný priestor)  o rozlohe 232 m2 ( chodba 48 m2) v Žiline, na Vlčincoch. Nachádzajú sa na prízemí, 1.a 2. posch.. v budove s dvom a výťahmi.  Jedná sa o kompletne zrekonštruované priestory, nové rozvody EE, podlahy, omietky svietidlá. Niektoré miestnosti sú pred rekonštrukciou a je ich možné prerobiť podľa požiadavky nájomcu.

K dispozícii sociálne zariadenia, kuchynky, zasadačky. Budova má strážnu službu a vrátnicu. Kancelárie majú plastové okná, plávajúcu podlahu, niektoré umývadlo.  Možnosť pripojenia na internet (vysokorýchlostný, optika). Parkovanie za pred budovou, 30,- Eur/auto/mesiac. V cene služieb je zahrnuté upratovanie, vykurovanie a osvetlenie spoločných priestorov, toaliet, čistiace prostriedky, toaletné potreby, Možnosť stravovania sa v jedálni - cca 50 m.

Cena: od 8,50 Eur/m2/mesiac + služby+ dph