Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 353 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martin Rybárik
primareality@gmail.com
0903 703 565

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ID 2847 Prenájom: kancelárie od 15 m2, centrum

Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Mestská časť
Staré mesto
Ulica
Centrum
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
28 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
23.03.2023
Aktualizované
23.03.2023
Cena 13,00 €/m2/mes.
Martin Rybárik Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903 703 565

Popis nehnutelnosti

ID 2847  Prenájom: kancelárie od 15 m2, centrum

Prenajmeme administratívne priestory v centre mesta o rozlohe: 15, 28, 38 a 40 m2.  Nachádzajú sa v blízkosti OC Mirage, k dispozícii kuchynka, toalety a parkovanie pre 2-3 autá.

Okná sú platové, na podlahe je koberec, príp. keramická dlažba, vzduchotechnika (chladenie + vykurovanie), internet Telekom. 

Cena za prenájom: 13,06 Eur/m2/mesiac  vrátane energií a dph