Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
381 027 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martin Rybárik
primareality@gmail.com
0903 703 565

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ID 2685 Prenájom: Obchodné / administratívne priestory ,1271 m2, Žilina.

Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Ulica
Žilina
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
1271 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
17.12.2021
Aktualizované
25.03.2024
Cena 0,00 €/mes.
Martin Rybárik Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903 703 565

Popis nehnutelnosti

ID 2685  Prenájom:   Obchodné / administratívne priestory, Žilina.
Prenajmeme obchodné / administratívne priestory o celkovej rozlohe  1.271 m2  situované na troch podlažiach so samostatnými sociálnymi zariadeniami (od 1. NP - 359, 456 a 456 m2).  Výťah.  Priestory sú vo veľmi dobrom stave.  Výhodou lokality je veľmi dobrá dopravná dostupnosť a parkovacie miesta pred budovou. Platby za energie sú účtované na základe reálnej spotreby nájomcu. Prenájom iba v celku.


Cena: Dohodou.