Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 689 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martin Rybárik
primareality@gmail.com
0903 703 565

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ID: 2672 Prenájom: administratívne / prevádzkové priestory 218 m2

Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Ulica
Rosinská cesta
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
300 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
15.11.2021
Aktualizované
10.01.2022
Cena 1 200,00 €/mes.
Martin Rybárik Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903 703 565

Popis nehnutelnosti

ID: 2672 Prenájom: administratívne / prevádzkové priestory 218 m2

Prenajmeme administratívne - výrobné - prevádzkové - skladové priestory o rozlohe 218 m2 ( 171 m2 + 47 m2 zázemie ).  Priestory sa nachádzajú na 1. posch.,  na podlahe je položená keramická dlažba a koberec, okná sú hliníkové, klimatizácia, internet. Pozostávajú z jednej veľkej miestnosti, dvoch menších, 2 x toalety, kuchynka.   Dostatok parkovacích miest pred objektom.  

Cena: 1.200- Eur/mesiac vrátane energií + DPH.