Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 343 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ID 2599 Prenájom: kancelárie 68 m2, Plaváreň Vlčince

Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Mestská časť
Vlčince
Ulica
Vysokoškolákov
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
68 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
30.03.2021
Aktualizované
30.03.2021
Cena 650,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

ID 2599 Prenájom: kancelárie  68 m2,  Plaváreň  Vlčince

EXKLUZÍVNE !!

Prenajmeme dve, navzájom prepojené kancelárie o rozlohe 68 m2 (30+38 m2 ), na 2. posch. v polyfunkčnom dome v blízkosti Mestskej plavárne, ul. Vysokoškolákov. V priestore je vybudovaná kuchynka a 2 x wc.  Možnosť pripojenia na internet, zabezpečovacie  zariadenie, toalety, parkovanie pred objektom.  Nábytok – dohoda s predchádzajúcim nájomcom. Voľné ihneď.

Konečná cena za prenájom: 650,- Eur / mesiac vrátane energií + dph