Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 528 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ID 2522 Prenájom: obchodný / prevádzkový priestor, Bánová

Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Mestská časť
Bánová
Ulica
Bánová
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
280 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
18.02.2021
Aktualizované
18.02.2021
Cena 2 240,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

ID 2522  Prenájom: obchodný / prevádzkový priestor, Bánová

EXKLUZÍVNE !!

Prenajmeme obchodný / prevádzkový priestor o rozlohe 280 m2 na prízemí s parkovaním pred objektom a skladovou plochou za objektom o rozlohe 100-200 m2. Obchodné priestory pozostávajú z predajne, skladu, administratívy a toaliet. Okná a vstup je do rušnej ulice, skladová plocha je vybavená zámkovou dlažbou.  Cena je stanovená na 1. rok prenájmu, potom dohoda.

Cena: 2.240,- Eur/mesiac + energie +/- dohoda