Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 457 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ID 2521 Prenájom: obchodný / prevádzkový priestor, centrum

Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Mestská časť
Staré mesto
Ulica
centrum
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
158 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
01.04.2021
Aktualizované
01.04.2021
Cena 850,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

ID 2521  Prenájom: obchodný / prevádzkový priestor, centrum

EXKLUZÍVNE !!

Prenajmeme obchodný / prevádzkový priestor na prízemí v blízkosti Hlinkového nám. o rozlohe 158 m2 s priamym vstupom z ulice.  Pozostáva z jednej/dvoch miestností, toaliet a chodby. Možnosť využiť  vydláždený dvor za objektom. 

Cena za prenájom: 850,- Eur/mesiac + energie + DPH.