Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 561 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martin Rybárik
primareality@gmail.com
0903 703 565

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ID: 2504 Prenájom kancelárie, 14 m2, centrum

  • Komerčné priestory, Prenájom, Žilina, Staré mesto | pic. 0
Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Mestská časť
Staré mesto
Ulica
Štúrovo nám.
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
14 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
13.05.2021
Aktualizované
12.05.2022
Cena 150,00 €/mes.
Martin Rybárik Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903 703 565

Popis nehnutelnosti

ID: 2504 Prenájom kancelária, centrum, parkovanie

Dáme do prenájmu kanceláriu v centre mesta v blízkosti OC Aupark. K dispozícii je 14 m2 na 3. posch. 

Žiadne koncoročné doúčtovania nerobíme. Prístup do budovy 24 hodín denne, pripojenie na internet, v budúcnosti možnosť parkovať v uzatvorenom dvore. 

Kanceláriu prenajímame aj so zariadením (viď foto). Okná kancelárie sú smerované na parkovisko. Cena prenájmu, vrátane služieb (ÚK, elektrická energie, voda, upratovanie spoločných priestorov, vývoz komunálneho odpadu) je 150 €/mesiac + DPH / m2 / rok. V prípade platcu DPH to vychádza na 182 € vrátane DPH / mesiac.