Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 465 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ID: 2488 Prenájom: kancelárie, ambulancie od 32,4 m2, širšie centrum, parkovanie – Žilina

Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Ulica
širšie centrum
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
24 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
06.04.2021
Aktualizované
06.04.2021
Cena 70,00 €/m2/rok
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

ID: 2488  Prenájom: kancelárie, ambulancie od 32,4  m2, širšie centrum, parkovanie – Žilina

- prízemie: jeden samostatný priestor 271,2 m2, kuchynka aj toalety

- 4. poschodie, 6 x 32,4 m2, 1 x 30m2,  kuchynka a toalety  na chodbe

- 4. poschodie, 1 x 42 m2, voda,  Wc + sprcha

Kancelárie a ambulancie sa nachádzajú v širšom centre mesta, v blízkosti železničnej stanice, zimného, futbalového štadióna a hotela Holiday Inn.  v zrekonštruovanej polyfunkčnej budove s osobným a nákladným výťahom a možnosťou parkovania vo dvore. Kancelárie sú nezariadené, vybavené plastovými oknami, na podlahe je koberec alebo plávajúca podlaha, štruktúrovaná kabeláž, telefónna prípojka, elektronické zabezpečovacie zariadenie miestností, areál je zabezpečený kamerovým systémom. Na každom podlaží sú spoločné sociálne zariadenia (m+ž) a kuchynka.  

Cena: 70,- €/m2/rok   + energie 1,5 € /m2/mesiac (zálohovo, 1 x ročne vyúčtovanie )  bez DPH.